Karel Beneš (1932)

Tři králové

litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 76/200

ID: 624

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:15

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)