Kapr
litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 51/200
ID: 625
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
ID: 625
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)