Dimitrij Kadrnožka (1923)

PF, Bez názvu

1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka

ID: 647

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:38

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)