Ruce za hlavou (PF)
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek
ID: 652
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu