Zima pod Antýglem

olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno

ID: 25

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:10

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)