Karel Holan (1893-1953)

U Kampy

olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám

soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

ID: 141

Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)