Jiří Suchý (1931)

litografie, 35,5 x 27 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 49/120

ID: 211

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)