Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Výkřik

litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 240

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)