Jan Šebek (1890-1966)

Děvčátko v kroji

olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám

ID: 311

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)