Eva Natus - Šalamounová (1934-2014)

Andělé

litografie, 1993/1994, 37,5 x 48 x 3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

ID: 424

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)