Jiří Kolář (1914-2002)

Sbírka motýlů

koláž, papír, 1969, 31,2 x 25 x 3 cm, rám, Kopie mimo číslovanou edici. Jako podklad pro barevné vyobrazení použil Jiří Kolář ve své koláži ofsetovou reprodukci malby od Paula Klee. Uloženo v rámovací kastli., na papíře místy drobné stopy po lepidle vzniklé pravděpodobně při výrobním procesu. Celkově dobrý stav přiměřený stáří díla, na plexisklu místy drobná škrábnutí.

Provenience: soukromá sbírka, Německo, vzadu pozůstalostní razítko August Haseke, Kolín nad Rýnem

zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

ID: 58

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)