Stanislav Hudeček (1872-1947)

Narozen 26.3.1872 v Gdowu u Wieliczky (Polsko), zemřel 15.4.1947 v Novém Bydžově. Malíř, ilustrátor.

Kostlivci

akvarel, kvaš, papír, 45 x 30 cm, sign. LD St. H., rám

ID: 95

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)