Cirkus, Dobrý večer
litografie, lept, 18,5 x 10; 9,5 x 6 cm, sign. PD Jan Hrubý
žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.
ID: 607
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu