Slavnost v Dubrovníku
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
ID: 108
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
ID: 108