Žena s dítětem
olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám
ID: 130
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:09
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 130