Špýchar ve Vrábí
olej, plátno, 39 x 56 cm, sign. LD Olexa, rám
žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně
ID: 148
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu