Mlhy
olej, plátno, 1929, 61 x 89 cm, sign. LD, rám, malba místy poškrábána
ID: 150
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 150