Cikánka
akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám
žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
ID: 158
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:46
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu