Sečská přehrada
olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám
ID: 162
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:41
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 162