Lomnický štít
olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo
studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
ID: 174
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu