Letní krajina
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD A. Ekart, rám
ID: 200
Vyvolávací cena: 1.760 CZK (74 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:19
Aktuální cena: 1.760 CZK (74 €)
ID: 200