Štrbské pleso
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
ID: 26
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 26