Chalupa
olej, dřevo, 1942, 20 x 29 cm, sign. LD K. Růžička 42, rám, popraskaná malba
ID: 274
Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:33
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)
ID: 274
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)