Na samotě
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
ID: 78
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:17
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
ID: 78