Vysoké Tatry
olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám
studium na ŠUŘ v Brně
ID: 81
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:20
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu