Moře - vlnobití
olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám
malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta
ID: 89
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:49
Aktuální cena: 15.111 CZK (630 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu