Kamil Lhoták a další

Hanácká lidová

litografie, 53 x 42,5 cm, sign. v dolní části zmíněnými protagonisty, č. 136/140, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Oldřich Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda, text: Kdebes přijel do Parizo a ozřel tam Mono Lizo, kam se zase vrátíš rád? Na Moravo, na Hanó, kde só bochte s tvarohem, kde je nejkrásnější zem. Hanácká lidová, papír nepatrně ohmataný, rožky lehounce ohnuté

Antiqari.at Radhošťská

ID: 10

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)