Kamil Lhoták a další

Dívčí válka

litografie, 1979, 29,5 x 81 cm, sign. v dolní části zmíněnými autory, pasparta, č. 133/190, společná litografie těchto autorů: Adolf Born, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Oldřich Jelínek, Kamil Lhoták, Květa Pacovská, Pavel Roučka, Ctirad Stehlík, Tomáš Svoboda, Jiří Šalamoun, Eva Natus Šalamounová, Karel Toman

ID: 11

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK