Alena Anderlová (1977)

DJ náčelník

olej, plátno, 2014, 100 x 120 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, Alena Anderlová je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech M. Rittsteina a A. Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Povětšinou se jedná o světy lidské a zvířecí, v nabízeném díle jsou to spíše světy různých kultur. Důležitou roli v jejích dílech hraje rovněž světlo, často v podobě neonu, které je vždy zaměřené na ústřední motiv a zbytek malby je pak zahalen tmou, ostatně jako v díle DJ náčelník

absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

ID: 125

Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

Odhadní cena: 70 000 - 90 000 Kč CZK