Martin Toul (1983)

Muž v pootevřených dveřích

akryl, tempera, tuš, plátno, 2020, 60 x 50 cm, značeno zezadu matto, Martin Toul, známý rovněž pod svým pseudonymem Matto, je po všech stránkách záhadným autorem. Jeho tvorba je protknutá melancholií, zejména pak monochromatické záběry krajin, a zároveň narativním přístupem. Každá jeho kresba předává příběh anebo alespoň vtipnou pointu. Specifické jsou také jeho temné portréty a jeden z nich představuje i nabízené dílo

ID: 144

Vyvolávací cena: 8.400 CZK (350 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 8.400 CZK (350 €)