Tereza Zichová (1992)

Dlouhý Široký a Krátkozraký

olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. vzadu DU Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Nabízená malba tedy přesně odpovídá jejímu oblíbenému tématu, výjevu mezi pohádkou, sci-fi filmem a živým snem

ID: 146

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

Odhadní cena: 9 000 - 11 000 Kč CZK