Ladislav Kuklík (1947)

Králík

uhel, tuš, běloba, akvarel, papír, 1985, 45,3 x 48,2 cm, sign. DU Láďa Kuklík, DU věnování z 1. září 1985

žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 152

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK