František Tavík Šimon (1877-1942)

Hanácké děvče

lept, kombinovaná technika, 35 x 26,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce monogr. PD, další značení v desce monogr. LD, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

Literatura: uvedeno pod č. 595 v soupisu grafického díla na tfsimon.com

ID: 185

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)