Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Motýl

litografie s podtiskem, 1970, 30 x 37,7 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 197

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

Odhadní cena: 4 500 - 5 500 Kč CZK