Různí autoři

Soubor 10 litografií

10x litografie, 1944, 57 x 42 cm, vše signováno, Kompletní soubor deseti litografií od autorů: Josef Brož, F. Gross, F. Hudeček, J. Kaplický, C. Majerník, V.V. Novák, V. Rabas, M. Salcman, V. Sivko, L. Šimák. Volnélisty v původním papírovém přebalu. Vydal výtvarný odbor umělecké besedy v Praze 1944, mírně natržený přebal

ID: 199

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK