Teodor Rotrekl (1923)

Letadlo Mig 21

litografie, 1964, 31 x 43 cm, sign. PD Rotrekl 64, rám, č. 19/50

ID: 210

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK