Moře
olej, plátno, 1967, 84 x 66 cm, sign. vzadu Olga Karlíková 67, rám, autorčina téměř nebarevná malba (bílá, hnědá a modrá) charakterizovaná minimalistickou lineární formou hledá inspiraci v kontaktu s přírodními událostmi, pohybem mořských vln, proměnlivým tvarem pobřeží, a vířením vody a vzduchu.
studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
ID: 40
Vyvolávací cena: 360.000 CZK (15.000 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 360.000 CZK (15.000 €)