Ivan Ouhel (1945-2021)

Tání

olej, plátno, 1998, 25 x 25 cm, vzadu štítek Galerie Gema, výrazově úsporná práce od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se působením ve Volném sdružení 12/15 Pozdě, ale přece

Provenience: sbírka Galerie Gema, soukromá sbírka Praha

ID: 45

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)