Bohumil Ullrych (1893-1948)
Husy
tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 1
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 15:02
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID3**2
Historie příhozu