Těšení se na smrt

akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně

ID: 131

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:17

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)