Ptáci
litografie, 2012, 42 x 69,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 12, č. 88/100
ID: 30
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:29
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 30