Jan Gemrot (1983)

Ptáci

litografie, 2012, 42 x 69,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 12, č. 88/100

ID: 30

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:29

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu