Luboš Vetengl (1988)

Vězeňská koupelna

litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16

žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

ID: 96

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:35

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu