Dívka s branami
litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 419
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:30
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu