Kytice Pivoněk
olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám
ID: 476
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:27
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
ID: 476