Karel Kotrba (1903-1969)

Sekretářka

akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám

ID: 577

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:08

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)