Rozhovor
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 653
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:24
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)