Michaela Lesařová Roubíčková (1949)

Triptych

1x litografie, 2x lept, 80. léta, 19 x 12; 10 x 8,5; 5 x 3,5 cm, sign. Michaela Lesařová Roubíčková, monogr. L

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 113

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:52

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)