Karel Müller (1899-1977)

Zimní ulička

litografie, 1976, 31,5 x 19 cm, sign. PD Karel Müller, a. t.

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 19

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:18

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)