Věra Fáberová (1946)

Plynová maska

litografie, 38 x 27 cm, sign. PD Věra Fáberová 1980, č. 24/90

ID: 191

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:10

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)